Вас ли търсим?

ЗИДАР С КЛИНКЕРНИ ТУХЛИ

Местоположение
Холандия

Наемане на работа
пълен работен ден

Книжка?
да, автомобил

Часове
40

Отговорности:

>Зидарни работи с всякакви видове клинкерни тухли

Кандидатствайте сега?

Холандия

Книжка?

Часове
40

Имате въпроси?

Защо да изберете Happy Workers?

Вижте нашето видео

Why Happy Workers?

Нашето предложение

  • Работа и заплащане по холандските условия
  • Ежеседмично изплащане на възнаграждението
  • Платен отпуск, допълнително заплащане за ваканция и брой дни отпуск според холандския календар
  • Безплатно настаняване
  • Съдействие по време на престоя ви в Холандия.
  • Дългосрочни проекти в чужбина

Изисквания

  • Зидарски опит в Западна Европа е добре дошъл.
  • Опит в зидарството с клинкерни тухли, документиран опит в тази сфера в най-актуалната ви автобиография.
  • Сертификат от VCA/SCC (или желание да получите такъв)
  • Способност да общувате на немски или английски.
  • Автомобил за служебни цели
  • Собствени ръчни инструменти.

За нас

Ние сме агенция за подбор и наемане на работници от европейските държави в строителството и инженерната сфера в Холандия.

Свържете се с нас сега!